شماره تماس: 09351209516  پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آثار خوشنویسی و نقاشی پرویز زندی

سومین نمایشگاه همت عالی | کتابخانه عمومی شهرستان کلاردشت

 

 

ad art parviz 1نمایشگاه خیریه آثار خوشنویسی و نقاشی پرویز زندی، هنرمند اهل کلاردشت، از تاریخ نهم تا شانزدهم اسفند ماه 1395 در کتابخانه عمومی شهرستان کلاردشت برگزار شد. در این نمایشگاه حدود بیست اثر از آثار ارزشمند پرویز زندی به نمایش در آمد. این آثار در حوزه خط و ترکیب نقاشی و خط بوده است. لازم به بیان است که بنا به تصمیم خالق آثار، سود حاصله از فروش آنها به نفع دانش آموزان بی بضاعت هزینه خواهد شد.
انجمن خوشنویسان ایران، شعبه کلاردشت، در شهریورماه 1395 در کلاردشت تأسیس شده است. افتتاح این انجمن با همت پرویز زندی و جمعی از علاقمندان فرهنگ و هنر، و با هدف اعتلای هنر خوشنویسی در این شهرستان انجام گرفته است.
پرویز زندی، از شهروندان خوش ذوق و اهل هنر، حدود دو دهه با فعالیت های گسترده فرهنگی و هنری خود تأثیر بسزایی در رشد و ارتقاء هنر در حوزه های مختلف آن در شهرستان کلاردشت داشته است. او، پیش از این موفق به کسب رتبه برتر در مسابقه پرسش مهر رئیس جمهور در رشته خوشنویسی شده است. به همت این هنرمند توانا و متعهد، هر ساله، نمایشگاه ها و ورکشاپ های هنری متعدد، در زمینه های مختلف هنری از قبلی خوشنویسی و نقاشی، برای هنرمندان با گروه های سنی متفاوت در کلاردشت برگزار می گردد. یکی از نمایشگاه ها که در سال جاری برگزار شده بود، نمایشگاه مطرح و جذاب، "آثار خوشنویسی به همراه ورکشاپ خوشنویسی اشعار مولانا" بود که در هشتم مهرماه سال 1395 در محل کتابخانه عمومی کلاردشت برگزار شده بود و مورد استقبال بسیاری از دوستداران فرهنگ و هنر قرار گرفت.

 

 

 

تور مجازی 360° - نمایشگاه خوشنویسی کلاردشت

برای بزرگنمایی آثار، کافی است بر روی آنها کلیک کنید. توصیه می کنیم، جهت مشاهده بهتر از دکمه سمت راست، بالا، برای حالت Full Screen استفاده کنید. 

 

 

 


لینک های مرتبط

مشاهده ::   همه ویلا های اجاره ای

 

تور مجازی کلاردشت

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه کامل طراحی ویلا

تور مجازی °360 ویلای طراحی شده نمونه

ما این را حق سازنده می دانیم که در ویلای خود، پیش از اجرا، قدم بزند! 

 

 

   پروژه نمونه :: مشخصات معماری و جزئیات سازه ای، به همراه بررسی بازار مسکن. اطلاعات بیشتر 

 

برای قدم زدن در ویلای طراحی شده...

 

دکمه را فشار دهید و ... وارد ویلا شوید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 جاذبه های گردشگری کلاردشت