شماره تماس: 09351209516  پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

همکاران ما

 

 

با نام خدا شروع می کنم. سلام. حامد احمدی هستم. مهندس عمران. و دارای پروانه اشتغال در زمینه های نظارت و طراحی ساختمان از وزارت راه و شهرسازی. و همچنین مسئول دفتر طراحی ساختمان 920 مازندران می باشم. عجیب می نماید که از زاویه راوی شخص اول صحبت می کنم. با این حال، می خواهم از شما اجازه بگیرم و اندکی پیرامون تاریخچه حرفه مهندسی ام توضیح دهم.

سال 1387 دوره کارشناسی پایان یافت. بچه درس خون بودم و دوران خوشی بود. ارشد را پیوسته آغاز کردم و در اسفند 1389 پایان نامه کارشناسی ارشد سازه را در دانشگاه علوم و فنون مازندران دفاع کردم. و خوشحالم. که دانشگاه خوبی بود و ایامی پر از صعوبت برای دانشجو و اساتید بسیار خوبی داشت، هرچند سخت بود و خاطرات ترسناک کوئیزهایش گاهی هنوز دست مایه خواب های پریشانم می شود! اما به هر حال، راضی ام. چه اینکه تلاش کردن برای آموختن و البته لذت مطالعه های فراوان جانبی را به من آموخت. به هر طریق. فارغ التحصیل شدم. و آن شد که مانند هر مهندس تازه به بازار کار رسیده ای، موضوع تأسیس دفتر مهندسی متفاوتی با مدیریت خودم پیش کشیده شد.. 

در سال 1390 مجوز دفتر طراحی را از وزارت راه و شهرسازی و از مسیر نظام مهندسی استان مازندران اخذ کردم. از همان سال تا 1395 چندین بار با چندین اسم مختلف با همکارات متفاوت نام های متنوعی را برای دفاتر مهندسی تجربه کردم. اما چیزی که مهم است، اکنون است. اکنون؛ مسئول دفتر طراحی 920 مازندران هستم، و اینبار با نام ویلا360 ! نامی دقیقاً همانند نام همین سایت.

پرحرفی چیز خوبی نیست. بنابراین، کوتاه کنم که لذت می برم، بهتر است بگویم، "لذت می بریم"، از ارائه خدمات با کیفیت و راضی کننده. چه در زمینه معماری و چه در حیطه عمران. و چه در موضوعات گردشگری و املاک. که به امید خداوند قصد داریم در این زمینه ها قراردادهایی را با شرکت ها و مراکز ارائه دهنده خدمات منعقد کنیم که بتوانیم تحت عنوان ویلا360 و همین سایت، دامنه ارائه خدمات خود را گسترش دهیم. امیدواریم در این مسیر بتوانیم با کسانی که مایل به همکاری با ما هستند، همکاری بسیاری خوبی داشته باشیم و با آرزوی شادی و سلامتی برای همه ی هم میهنان عزیز.

با تشکر

حامد احمدی

 

مهندس حامد احمدی
مهندس حامد احمدی