شماره تماس: 09351209516  پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

از کلاردشت بیشتر بدانیم!

 

کلاردشت، مقصدی مناسب برای گردشگری

قصد مسافرت به کلاردشت دارید؟ بسیار عالی! کلاردشت جای خوش آب و هوایی است. جنگل و رودخانه و دشت سرسبز دارد. واقعاً جای آرامی است. سالانه چند صد هزار نفر این شهر را برای مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. درست است که فاصله نزدیک کلاردشت به تهران، باعث شده است که بسیار از گردشگران پایتخت نشین، آخر هفته ها را و نوروز و تابستان را در آرامش کم نظیر کلاردشت بگذرانند، اما این یک واقعیت است که کلاردشت از سراسر نقاط زمین پذیرای گردشگر است. کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق، به خوبی نام کلاردشت را می شناسند. به همین سبب است که در فصول بهار و تابستان، خیل کثیری از گردشگران عرب را در این منطقه شاهدیم. علاوه بر این، وجود قله علم کوه و قلل همیشه پوشیده از برف دیگر که آنها نیز مرتفع هستند، گردشگران ورزشکار و کوهنورد را به این منطقه می کشاند و از اینرو تعداد زیادی از گردشگران آلمانی و سوئیسی و دیگر کشورهای اروپایی نیز این منطقه را جهت ثبت خاطرات زیبا در ایران برمی گزینند.

 

تور کلاردشت

کلاردشت، شهری است گردشگرپذیر. این یک واقعیت است. اما ما مدیران "ویلا 360" و بسیاری از گردشگران ایران دوست داریم که ساز و کاری و خدماتی ارائه شود که یک شخص در هر جای ایران، با داشتن دو عامل هزینه سفر و علاقه به سفر، بتواند بدون هیچ دغدغه ای به شهر کلاردشت سفر کند. شرکتی باشد که بلیط قطار، اتوبوس، هواپیما را رزرو کند. رفت و آمد به محل اقامتی. تهیه ویلا و خانه یا هتل برای اقامت چند روزه... تا گشت و گزار در نقاط زیبای شهر کلاردشت. و حاصل، لذت عمیق از تازه شدن و سرحال شدن ناشی از یک استراحت چند روزه. این یک آرزوی تیم طراحی و مدیران سایت است تا جذابیت شهر کلاردشت برای مراجعه و ماندگاری در این شهر افزایش یابد. به امید رشد روز افزون کیفیت خدمات توریستی در شهرستان کلاردشت.

 

در حال تکمیل است....

مهر 1397 

 

 

 

 


 لینک های مفید