شماره تماس: 09351209516  پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

وبلاگ | ویلا 360

 

وبلاگ چیست؟

هنگامی که یک شرکت یا یک دفتر خدماتی بخواهد علاوه بر مطالب حرفه ای خود، مطالب جانبی و آموزشی و اخبار را نیز به خوانندگان وبسایت خود ارائه دهد، معمولاً منویی را تحت عنوان بلاگ یا وبلاگ به سایت خود می افزاید. ما نیز دقیقاً با همین هدف، با هدف قرار دادن مطالب آموزشی، اخبار غیرتخصصی، و بلکه یادداشت های شخصی اعضای تیم ویلا 360 قسمتی را تحت عنوان وبلاگ به سایت اضافه کردیم. امیدواریم این گفتگوی صمیمانه و این مطالب مفید برای شما جالب توجه باشد. در ادامه پیرامون قسمت های مختلف این بخش، توضیحات مختصری آورده ایم.

 

 مقالات کلاردشت

یک مقدار عنوان غریبی است. نیاز به توضیح دارد. در اینجا، مطالب آموزنده به همراه تحلیل های نه چندان عمیق و پیچیده پیرامون بازار کلاردشت، طبیعت، آداب و رسوم و غیره به چشم خواهد خورد. بهتر است با مثال مشخص کنیم. مطالبی مانند کوه ها و کوهستان ها و کوهنوردی در کلاردشت. صنایع دستی و قالی در کلاردشت. وضعیت گردشگری و بررسی آن در چشم انداز ده ساله. ساخت و ساز در کلاردشت و سفر به کلاردشت و مطالب اینچنینی را در این قسمت خواهیم خواند. به عبارت ساده، شاید یک نوع ویکی پدیا تخصصی در مورد کلاردشت باشد. در این قسمت، مطالب می تواند از سوی تمام شهروندان و حتی خارج از شهر کلاردشت، هر شخصی که به نوعی کلاردشت را دوست دارد و برای رشد و نشان این شهر دل می سوزاند صفحه ای است برای بیان مطالب و یادداشت های او.

 

اخبار کلاردشت

از سال 1387 خبرگزاری کلارنا کارش را در کلاردشت آغاز کرد. این فعالیت تا سال 1395 ادامه یافت تا اینکه این خبرگزاری متوقف شد. علاوه بر این خبرگذاری "شمیم کلار" و "کلارنیوز" همچنان برقرار هستند و به فعالیت خبررسانی خود ادامه می دهند. با آمدن شبکه های تلگرام به میزان بسیار زیادی، از مراجعه مردم برای مطالعه خبر در صفحات اینترنت کاسته شد و بیشتر اخبار را از روی کانال های خبری تلگرام پیگیری می کنند. این خبر چندان خوبی نیست. چرا که مشخص می کند خوانندگان خبر، به صورت حرفه اخبار را دنبال نمی کنند. بلکه بیشتر تاریخ حوادث و چونی و چرایی آن را پیگیری می کنند، تا تحلیل خبر و به خاطر سپردن وعده ها و برنامه ها و سرنوشت ها! به هر حال، ما در این قسمت سعی داریم خبرهای فقط «خوب» را ثبت کنیم. تعجب می کنید؟ زیرا ما یک سایت خبری نیستیم، و هیچ کس پیرامون درج خبرهای خوش در سایت به ما ایراد نخواهد گرفت. و خوبی دیگر اینکه، نشر خبرهای خوب و امیدآفرین، چیزی است در راستای هدف اصلی گروه ویلا360 که آن چیزی نیست که جز رشد و ارتقاء سطح عمومی جامعه و خدمات. با این مقدمه، شما می توانید خبرهای خوش کلاردشت را چه به صورت مستقیم توسط هیأت تحریریه ویلا360 ثبت شده اند، چه برگرفته از سایت های خبری چالوس یا کلاردشت و اطراف، در این قسمت مطالعه کنید. 

 

لینکستان کلاردشت

همانطور که از نام آن مشخص است، مجموعه ای است از تمام وبلاگ ها و وبسایت های شهروندان کلاردشت و دیگران، به شرطی که به طریقی به شهرستان کلاردشت مرتبط باشد. با جستجو فراوان سعی کرده ایم هیچ سایتی از نظر ما پنهان نماند و همه را لیست کرده باشیم. هرچند در صورتی که شما نشانی وبسایتی را که ما نتوانسته باشیم آن را بیابیم به ما بگویید، ما از این راهنمایی شما بسیار ممنون و متشکر خواهیم بود. برای درج وبلاگ جدید به صفحه لینکستان کلاردشت مراجعه کنید و در بالای صفحه می توانید آدرس جدید صفحه خانه وبسایت را به ما ارسال کنید.

 

مطالب مهندسی و آموزشی

می شود حدس زد که در این قسمت چه مطالبی قرار می گیرد. درست است؛ مطالبی پیرامون علوم مهندسی عمران و معماری و مکانیک و علومی که به نوعی با صنعت ساختمان و ساخت و ساز مرتبط است و در ادامه مطالب مفید و ارزشمند پیرامون نرم افزارهای تخصصی مهندسی که بسیار زیادند و کمک بسیار زیادی به دفاتر طراحی و مهندسی می کنند. علاوه بر این، مطالب جالب در مورد ساختمان های جدید و مصالح نوین و آیین نامه های تازه منتشر شده و هرآنچه در ارتباط با مسائل مهندسی قابل بیان است، در این قسمت دسته بنده خواهد شد.

 

یادداشت های شخصی

این مطالب دیگر هیچ ارتباطی با خدمات سه گانه تیم "ویلا360" ندارد. بلکه مطالبی است نوشته شده توسط اعضاء و مدیران و اداره کنندگان سایت که می تواند در زمینه های ورزشی، نجوم، فلسفه و اخلاق، ادبیات، حکمت و معرفت و در نهایت فیزیک باشد! عجیب است، ولی بسیار مایل بودیم چنین صفحه ای را به سایت بیافزاییم که با مشورت با دوستان، تصمیم را بر وجود آن گرفتیم. امیدواریم این قسمت نیز برای اهل نظر و اهل فکر جالب و خواندنی باشد!